17 czerwiec 2022

Tragiczny wypadek motocyklisty w miejscowości Pełczyska

Optimal claim - Own work/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia do którego doszło 16 czerwca 2022 roku o godzinie 7:15 w miejscowości Pełczyska w powiecie poddębickim.
REKLAMA

Według wstępnych ustaleń 56-letni kierujący samochodem ciężarowym man zjeżdżając z drogi DW703 na autostradę A2 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocyklowi harley davidson. W wyniku zderzenia pojazdów, pomimo reanimacji, śmierć poniósł 44-letni motocyklista, a pasażerka harleya trafiła w stanie ciężkim do szpitala. Kierujący manem był w chwili wypadku trzeźwy.

Apelujemy do użytkowników dróg o szczególną uwagę i ostrożność. Zanim wykonamy jakiś manewr na drodze, upewnijmy się, że mamy wystarczającą ilość miejsca na jego zrobienie i że swoim działaniem nie wyrządzimy komuś szkody i nie spowodujemy tym zagrożenia dla innych ale również i siebie. Kierujący pojazdami powinni pamiętać o podstawowych zasadach poruszania się po drodze. Zgubna rutyna czy nawet chwilowy brak koncentracji i należytej uwagi może okazać się tragiczne w skutkach.

kom. Aneta Sobieraj

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Poddębice
17.1°C
wschód słońca: 04:32
zachód słońca: 21:05
Koronawirus
łódzkie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Poddębicach